Saatcell.com 2002 yılından bu yana bilişim sektöründe hizmet vermekte olan Miray Bilişim Hizmetleri’nin bir markası olarak kurulmuş, uzun süre e-ticaret sitelerinde yöneticilik yapmış olan uzman kadromuz tarafından yönetilmektedir.

Saatcell.com ürünlerini Türkiye’nin yetkili saat firmalarından tedarik etmekte olup sizlere orjinal kutularında, garanti belgesi ve kullanma kılavuzları ile faturalandıradak anlaşmalı kargo firması ile göndermektedir.

Web sitemiz güvenle kredi kartı ile alışveriş yapabilmeniz için özel olarak hazırlanmış 256 bitlik SSL sertifikası ile korunmaktadır.

Neden Saatcell.com ?

– Çünkü Orjinal :
Saattığımız saatlerin hepsi %100 orjinal, 2 yıl ithalatçı firma garantisinde ve sizleri orjinal kutusu ile birlikte faturalanmış olarak gönderilmektedir.

– Hızlı Gönderi :
Sipariş etmek istediğiniz saat modelinin sayfasında “Hızlı Kargo” ibaresi var ise, hafta içi iş gününde saat 15:00’a kadar verilen siparişlerinizi ödemeniz onaylandıktan sonra aynı gün kargoya vermekteyiz, 15:00’ı geçmiş ise bir sonraki iş günü gönderi yapılır. Diğer ürünlerde ise kargoya teslim süresi ortalama 3 iş günüdür. Eğer ki siparişinizle ilgili beklenmedik bir durum yaşanır ise siz değerli müşterilerimize telefonla ulaşarak bilgi verilmektedir.

Hafta sonu veya tatil günlerinde verilen siparişleriniz bir sonraki ilk iş günü işleme alınmaktadır..

– Güvenli Alışveriş : 
Sitemize üye olurken vermiş olduğunuz bilgiler asla 3.şahıslar ile paylaşılmaz.
Kredi kartı ile yapacağınız alışverişler kart bilgileriniz SSL sertifikası ile korunmaktadır, bu sertifika ile bizlere asla kredi kartı bilgisi ulaşmaz. Siparişiniz sırasında kart bilgileriniz banka ile sizin aranızda kalır ve bize sadece onay veya red bilgisi gelir.

– Uygun Fiyat :
Saatcell.com olarak sizlere ithalatçı firmalar ile yapılmış olan anlaşmalar ile en uygun fiyatları güvenle sunmak için elimizden geleni yapmaktayız.Stok maliyeti olmadığı ve sipariş üzerine ürünler tedarik edildi için mümkün olan azami kar marjları ile ürünler siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır.

– Tecrübe :
Saatcell.com satış sitemizin arkasında 2002 yılından günümüze tertemiz bir ticari geçmişi olan Miray Bilişim Hizmetleri firması ve e-ticaret üzerine 2008 yılından bu yana uzun süre yöneticilik yapmış uzman kadrosu bulunmaktadır.

– İade Garantisi :

Satın olmuş olduğunuz ürün yada ürünleri beğenmez iseniz saatinizi kullanmamakşartı ve  orjinal kutusunu ve satılabilirlik durumunu bozmadığınız taktirde 14 işgünü içerisinde bizlere iade edebilirsiniz. iade işlemlerinde size gelmiş olan faturanın 2 nüshası ile iade edilmelidir.

– Kolay Alışveriş :

Web sitemizden alışveriş yapmak olabildiğince basite indirgenmiş ve sizlerden sadece siparişinizin size ulaşması için gereken bilgiler talep edilmektedir. Web sitemiz gereksiz zaman kaybı yaşanmadan kolayca alışveriş yapabilmeniz için dizayn edilmiş ve düzenlenmiştir.

 – Çeşitli Ödeme İmkanları :

Beğendiğiniz ürünleri isterseniz Havale/EFT, Teslimatta nakit Ödemebütün banka kredi veya banka  kartları ile tek çekim veya anlaşmalı bankalarımız ile mümkün olan en uygun taksit seçenekleri ile güvenle sipariş verebilirsiniz.

–  Çünkü Kendimize Güveniyoruz :

Bizler ve çalışmakta olduğumuz firmamız siz değerli müşterilerimizi gelen talepler doğrultusunda en iyi hizmete mümkün olan en uygun fiyatlarla ve en hızlı şekilde gerçekleştirerek sizleri memnun edeceğimize ve birlikte gelişerek sizlere en iyi hizmeti vereceğimize sonuna kadar inanmaktayız.

Saatcell.com’un amacı siz değerli müşterilerimize en uygun fiyata, en kaliteli ürünleri, en hızlı şekilde ulaştırmaktır.
Sizlerin desteği ile daha güzel günlerde buluşmak üzere.

Miray Bilişim Hizmetleri

İstanbul Türkiye

Telefon : 0507 521 89 03