Bize Ulaşın

  •  
  •  
  •  
  • chapta
Sıkça Sorulan Sorular
Evet üye olmadan alışveriş yapabilirsiniz.
Beğendiğiniz ürünü sepete eklediktan sonra sepetinize giderek "Alışverişi Tamamla" diyerek sonraki aşamaya geçerek üye olmadan sipariş ver seçeneğini seçebilirsiniz.
Üye olmadan sipariş verirken siparişinizin teslim edilmesi için gerekli adres ve telefon bilgileri alıncak, ödeme seçeneği ile ödemenizi yaparak siparişinizi vermiş olacaksınız

Satışını yapmakta olduğumuz tüm saat modelleri %100 orijinal olup sizlere orijinal kutusunda, garanti belgesi ve faturası ile gönderilmektedir.
Sitemizde satılan tüm saatler yetkili distribütör veya ithalatçı firmalardan tedarik edilerek sizlere gönderilmektedir.

Sitemizde ikinci el, kullanılmış veya replika v.b. hiçbir ürün kesinlikle satılmamaktadır.
Siparişlerinizi dilerseniz teslimatta nakit ödeme seçeneği ile verebilirsiniz.

Ödeme seçenekleri bölümünde "Teslimatta nakit ödeme" seçeneği ile sipariş vererek kargo firması yetkilisi teslimatı sırasında ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bu ödeme seçeneği ile verilen siparişlerde müşterilerimizden telefon ile onay alındıktan sonra siparişleri hazırlanmaktadır.  Onay alınamayan siparişler işleme alınmamakta ve sonrasında iptal edilmektedir.

T.C. Kanunları gereğince sitemizde satışını yapmakta olduğumuz tüm ürünler sizlere siparişinizle birlikte gönderilecek olan garanti belgesinde belirtilen ithalatçı firmalar tarafından 24 ay garanti kapsamı altındadır.

Garanti kapsamına giren kanuni şartlar garanti belgesinde belirtilmektedir.

Garanti kamsamına giren haller için belgede irtibat bilgileri bulunan ithalatçı firma ile irtibata geçerek gerekli işlemlerin yapılmasını sağlayabilirsiniz.