Bize Ulaşın

  •  
  •  
  •  
  • chapta
Sıkça Sorulan Sorular
Evet üye olmadan alışveriş yapabilirsiniz.
Sitemize Üyelik ücretsizdir.
Şifrenizi mail adresinize göndermek için şifremi unuttum sayfamızı kullanabilirsiniz.

Ürün bilgisinde "Hızlı Gönderi" olarak belirtilen ürünler gün içerisinde saat 12:00'a kadar sipariş verilmesi durumunda aynı gün kargoya verilmektedir. Diğer ürünler ortalama 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir.

Kargoya verilmiş olan siparişleriniz bulunduğunuz bölgenin merkezlik durumuna göre bir sonraki gün ulaşmaktadır.

Satışını yapmakta olduğumuz tüm saat modelleri %100 orijinal olup sizlere orijinal kutusunda, garanti belgesi ve faturası ile gönderilmektedir.
Sitemizde satılan tüm saatler yetkili distribütör veya ithalatçı firmalardan tedarik edilerek sizlere gönderilmektedir.

Sitemizde ikinci el, kullanılmış veya replika v.b. hiçbir ürün kesinlikle satılmamaktadır.
Siparişlerinizi dilerseniz teslimatta nakit ödeme seçeneği ile verebilirsiniz.

Ödeme seçenekleri bölümünde "Teslimatta nakit ödeme" seçeneği ile sipariş vererek kargo firması yetkilisi teslimatı sırasında ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bu ödeme seçeneği ile verilen siparişlerde müşterilerimizden telefon ile onay alındıktan sonra siparişleri hazırlanmaktadır.  Onay alınamayan siparişler işleme alınmamakta ve sonrasında iptal edilmektedir.

T.C. Kanunları gereğince sitemizde satışını yapmakta olduğumuz tüm ürünler sizlere siparişinizle birlikte gönderilecek olan garanti belgesinde belirtilen ithalatçı firmalar tarafından 24 ay garanti kapsamı altındadır.

Garanti kapsamına giren kanuni şartlar garanti belgesinde belirtilmektedir.

Garanti kamsamına giren haller için belgede irtibat bilgileri bulunan ithalatçı firma ile irtibata geçerek gerekli işlemlerin yapılmasını sağlayabilirsiniz.