Ödeme ve Teslimat

Sitemizde vereceğiniz saat siparişlerinde ödeme seçenekleri olarak:


  • Bütün kredi kartları ve ATM kartları ile vereceğiniz siparişlerde ekstra %3 indirim.

  • Havale/EFT ile yapacağınız ödemelerinizde ekstra %5 indirimle

  • Teslimatta nakit olarak [+8TL Yurtiçi kargo hizmet bedeli ödeyerek] sipariş verebilirsiniz
  • Bonus kartlar ile peşin fiyatına 3 Taksit ve 6 aya varan taksitlerle [Vade farkı ile]
  • Axess kartlar ile peşin fiyatına 3 taksit  imkanı ile vade farkı ile 9 taksit imkanları ile sipariş verebilirsiniz.

Ödeme Güvenliği:

256 bit özel SSL güvenlik korumasında olan ödeme sayfalarımızdan 3D Secure koruması ile cep telefonunuza gelecek şifre ile güvenle ödeme yapabilirsiniz. 


Siparişleriniz sizlere anlaşmalı kargo firmamız olan Yurtiçi Kargo ile gönderilmekte olup il merkezlerine teslimat süresi  ortalama 1 iş günü sonra,  ilçe ve beldelere ortalama teslimat süresi ortalama 3 iş günüdür.

Siparişleriniz kargoya teslim edildikten sonra akşam 20:00'a kadar size kargo takip numarası bilgisi sms ile gönderilmiş olaraktır. Kargonuzun durumunu gelen smsdeki takip numarası ile yapabilirsiniz.

Hafta içi iş günleri içerisinde, ürün sayfasında "Hızlı Kargo" olarak belirtilmiş ürünleri öğlen 15:00'e kadar sipariş vermeniz durumunda merkez depomuzda var ise aynı gün kargoya verilmektedir. Saat 15'den sonraki vereceğiniz siparişlerler bir sonraki iş günü kargoya teslim edilmektedir.

Size gelen kargoların sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo firması görevlisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız.
Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

Kullanılmış, tahrip edilmiş ürünlerin iadesi kabul edilmez.Ürünlerin sayfalarında "Kritik Stok" yazan modelleri lütfen bizimle iletişim bölümümüzden irtibata geçerek stok durumunu netleştiriniz.

Beklenmedik gelişmelerden doğacak geçikmelerde sizlere mutlaka telefonla bilgi verilecektir.
İlginize teşekkürler.