Ödeme ve Teslimat
Kredi Kartı veya ATM Kartı ile Online Ödeme

Tüm bankaların Visa ve Master Card'ları ile ödemenizi hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Kredi kartı bilgileriniz, yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve kesinlikle veri tabanında kayıtlı tutulmaz.
Tek çekimde ekstra % 3 indirim imkanından yararlanabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo ile Teslimatta Nakit Ödeme

Sipariş bedelinizi, ürün teslimi sırasında nakit olarak ödeyebilirsiniz. Kapıda ödeme seçeneği ile verilen siparişlerde, gönderi öncesi müşterilerimizden telefon ile teyid alınacaktır. Teyid alınamaması durumunda ise siparişiniz iptal edilecek. Bu nedenle, telefon numaralarınızı doğru olarak girdiğinizden emin olunuz. Tahsilat hizmeti karşılığında kargo firmaları ekstra ücret talep etmesi sebebi ile "Teslimatta nakit ödeme" hizmet bedeli olarak kargo ücreti haricinde ekstra +15 TL hizmet bedeli alınmaktadır.

Havale/EFT ile Ödeme

İsterseniz siparişinize ait ödemelerinizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı hesap numaralarımıza göndermeniz yeterli. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, havale işlemi sırasında, açıklama kısmına sipariş numaranızı girmeyi unutmayın.

Siparişi takip eden 3 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilecektir.
Havale / EFT ile vereceğiniz siparişlerinizde ekstra % 5 indirim imkanından yararlanabilirsiniz.

TESLİMAT

Ürün detayında "Hızlı Kargo" ibaresi var ise; hafta içi mesai saatleri içinde, en geç saat 15:00’a kadar sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeyi hedefliyoruz. Hızlı kargo ibaresi bulunmayan ürünler ertesi iş günü kargoya vermeye hedeflemekteyiz. Ancak, her olasılığa karşı, kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 7 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.