Katılım Formu
 
 
 
 
Çekilişe Nasıl Katılırım
 


Çekilişimiz 15.02.2016 tarihinde bitmiş olup çekiliş sonucunda Suzan hanım hediye saati kazanmıştır kendisini tebrik ediyoruz. Bizleri takip ederseniz bir sonraki çekilişte sizde kazanabilirsiniz.
 


Çekilişe katılmaya hak kazanmak için öncelikle sitemize buraya
tıklayarak  üye olmanız gerekmektedir.
Üye olduktan sonra yukarıdaki videoyu izleyerek youtube kanalımıza abone olup videoyu facebookda veya diğer sosyal medya hesaplarınızda herkese açık olarak paylaşıp soldaki formu doldurup bize bilgi vermeniz gerekmektedir.
Kampanyamız 15 Şubat 2016 tarihinde saat 24:00,da bitecek olup katılan kişilere katılım sırası ile numara verilecek daha sonra random.org üzerinde yapılan çekiliş ile 1 kişi Casio A-168WG-9WDF saati kazanacaklardır. Kazananlar sosyal medya hesaplarımızdan 20 Şubat 2016 tarihine kadar açıklanacaktır.

Beğenin https://www.facebook.com/saatcell adresimizden facebookda bizi beğenip en üstteki çekiliş videosunu herkese açık olarak paylaşın.
Takip Edin  https://twitter.com/saatcell adresimizden bizi takip edin linteki https://twitter.com/saatcell/status/690165822006956032 tweeti retweet edin.
instagram http://instagram.com/saatcell adresimizi takip edin ve en az bir resmimizi beğenin.
google plus https://plus.google.com/+Saatcellcom/posts adresimizden bizi takip edin ve linki https://plus.google.com/+Saatcellcom/posts/Zxqn3SKxPKR paylaşın
youtube kanalımızhttps://www.youtube.com/saatcellcom kanalımıza abone olun

Bu işlemlerden en az birini yaptıktan sonra yandaki katılım formu ile bizi bilgilendirmeniz gerekmektedir. İletişim formuna cevap olarak size "çekilişe katılma hakkı kazandınız" e-postası gelecek ve sizde çekilişe katılma hakkı kazanmış olacaksınız.

Not: Her üye olan kişi yukarıdaki işlemlerden birini yapması yeterli olup sadece 1 defa çekilişe katılma hakkı kazanmış olacaktır.
Bu çekilişe katılan kullanıcılar çekilişe katılarak daha sonraki kampanyalarımızın duyurularını almayı kabul etmiş olacaklardır.